AKSAGÜLLERİ HİZMET NİMETDİR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AKSAGÜLLERİ HİZMET NİMETDİR

HAYAT SEVGİ VE UMUT PAYLAŞMAKTIR BİZ HAYATI PAYLAŞMAK GAYRETİNDEYİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarsus şehidine ağladı

2 posters
YazarMesaj
aksagülleri
Admin
Admin
aksagülleri

Tarsus şehidine ağladı Empty
MesajKonu: Tarsus şehidine ağladı   Tarsus şehidine ağladı I_icon_minitime3/10/2008, 10:59

Tarsus şehidine ağladı Tarsussehidine0000
Şırnak`ın Cudi Dağı mevkiinde terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı İsrafil Işık, Mersin`in Tarsus ilçesinde toprağa verildi.

Şırnak`ın Cudi Dağı mevkisinde terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı İsrafil Işık, Mersin`in Tarsus ilçesinde toprağa verildi.

Tarsus Ulu Cami`de düzenlenen törene, şehidin ailesi ve yakınları, Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Erol Ertan, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Lapanta, milletvekilleri ile çok sayıda askeri personel ve vatandaş katıldı.

Tören sırasında, şehidin 3 yaşındaki oğlu Kaan üzerindeki komando kıyafetiyle dikkati çekti.

Şehidin 4 yıllık eşi Seher Işık, `Ben ona her operasyona gidişinde evden çıkarken (Hakkını helal et) derdim. Bana(Geri döneceğim) diye kızardı. Bu sefer kendisi (helal et) dedi` diye feryat etti.

Hanımından helallik istemiş

Uzman Onbaşı İsrafil Işık(23), şehit olacağını hissettiği için hanımından helallik dileyerek çıktığı operasyonda şehit düştü. Şırnak`ta operasyonda şehit düşen İsrafil Işık için Tarsus Ulu Camii`nde öğle namazına müteakip tören düzenlendi. Şehidin eşi Seher Işık, eşinin her zaman operasyonlara çıkarken `Hakkını helal et` dediğinde, `Geleceğim` diyerek helalleşmeden çıktığını anlattı. Seher Işık, `Bu son operasyon öncesi kendisi bana gelerek hakkını helal et dedi. Ardından da eğer şehit olursam beni Tarsus Şehitliğine defnedin diyerek çıktı. Ardından da şehit olduğu haberi geldi.` dedi. Cenazede terör örgütüne lanet yağdıran anne Emine Işık, vatan sağolsun diyerek, iki evladı olduğu onları da vatana seve seve vereceğini söyledi
http://aksagulleri.turcforumpro.com
danyal
CO ADMİN
CO ADMİN
danyal

Tarsus şehidine ağladı Empty
MesajKonu: Geri: Tarsus şehidine ağladı   Tarsus şehidine ağladı I_icon_minitime3/10/2008, 13:37

allah mekanını cennet kılsın gerideki kalanlara sabrı cemil ihsan nasip etsin inşallah selam ve dua ile...

Tarsus şehidine ağladı
1 sayfadaki 1 sayfası